Gdzie pojechać na wspólne wakacje?

22 WRZEŚNIA 2019

Gdzie pojechać
na wspólne wakacje?

Rodzinne wakacje to nie lada wyzwanie, kiedy każdy lubi spędzać czas wolny inaczej. Jedni szukają miejsc, w których można odpocząć aktywnie, inni potrzebują wyciszenia lub marzą o pełni relaksu w spa, a pozostali chcą spróbować wszystkiego. W każdym przypadku, rodzinne wakacje nad morzem to opcja, która zadowoli wszystkich członków rodziny – bez względu na wiek.

Wyjazd z niemowlakiem

Planując podróż z małym dzieckiem szukamy miejsc, które nie są zatłoczone, aby zarówno maluch jak i rodzice mogli odpocząć. Cichy, butikowy hotel ułatwi świeżo upieczonym rodzicom połączenie relaksu z opieką nad najmłodszym domownikiem. Pobyt z dala od nadmorskiego zgiełku i tłumu, spokojne i wyciszone miejsce sprawią, że porządek dnia szczególnie potrzebny niemowlęciu zostanie zachowany.

Wypoczynek z dziećmi

Urlop z małymi dziećmi wiąże się często z aktywnym eksplorowaniem przez nich otoczenia. Dlatego w hotelu Shuum do dyspozycji najmłodszych ciekawskich pozostaje pokój zabaw i place zabaw mieszczące się na terenie hotelu. Natomiast bliskość rozległej plaży daje nieograniczone możliwości. Tym bardziej, że zanim dziecko zdąży się zmęczyć, wy będziecie już na miejscu.

Wyjazd z nastolatkiem

Nastolatki lubią chodzić własnymi ścieżkami. Lokalizacja hotelu blisko morza to dla
Ciebie większy spokój o Twoje dziecko. Podczas rodzinnego wypoczynku nad morzem nastolatek będzie miał możliwość wyjścia samemu, a Ty nie będziesz obawiać się o jego bezpieczeństwo w drodze na miejsce i powrót.

Odpoczynek z dziadkami

Cisza, spokój i prozdrowotny klimat to główne zalety nadmorskiego wypoczynku. W hotelu nad morzem czas płynie wolniej, a świeże powietrze wpływa na zdrowie oraz dobre samopoczucie, które można poprawić w strefie wellness & spa, korzystając z biosauny, orzeźwiających masaży lub kąpieli w basenie, które sprzyjają regeneracji, poprawiają jędrność skóry, a także sprzyjają odpoczynkowi i dobremu humorowi.

Hotel dla aktywnych

Chcesz przeznaczyć swój wolny czas na aktywność? A może chcesz rozpocząć przygodę ze sportem? Bezpłatne codzienne zajęcia z fitnessu, pilates i joga będą dla Ciebie idealne. Regularne ćwiczenia wzmocnią mięśnie i wyciszą umysł. To dobry początek do odzyskania życiowej równowagi.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Lifestyle

Dzień bez komputera. Dlaczego warto zrobić detoks i zmienić nawyki?

Nie każdy może sobie pozwolić na całkowite odcięcie się od telefonu, tabletu, Internetu, ale każdy może zmienić swoje przyzwyczajenia lub nawyki...

18 CZERWCA 2019

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Boutique Wellness Hotel moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że przetwarzanie danych osobowych będzie łączyło się z wysyłką na podany przeze mnie adres e-mail ofert i informacji o promocjach obowiązujących w Shuum Boutique Wellness Hotel. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.