Jak zorganizować relaksujące wakacje z dziećmi

22 LIPCA 2019

Jak zorganizować
relaksujące wakacje
z dziećmi

Rodzinne wczasy nad morzem i relaks? Brzmi paradoksalnie, a jednak możliwie. Wakacje z dziećmi mogą sprzyjać wypoczynkowi całej rodziny, wystarczy wybrać odpowiedni hotel wellness nad Bałtykiem, żeby cieszyć się urlopem. Na co zwrócić uwagę przy wyborze noclegu?

Hotel blisko morza

Każdy rodzic, który zawracał z drogi do plaży po zapomnianą łopatkę, ulubionego pluszaka, napój czy książeczkę wie, jak ważne jest, żeby plaża znajdowała się stosunkowo blisko hotelu. To znacznie ułatwia osiągnięcie prostego celu: dotarcie nad morze.

Bliskość natury

Bezpośredni kontakt z naturą sprzyja wyciszeniu i uspokojeniu, pozwala zebrać myśli, uspokoić emocje, a dla dzieci to świetna przestrzeń do zabawy i miła odmiana od wielkomiejskiej infrastruktury. Hotel Shuum w Kołobrzegu znajduje się w otoczeniu bujnego ogrodu i nadbałtyckiego krajobrazu, w który wpleciony został dziecięcy plac zabaw. Obie strefy działają kojąco dla ciała i umysłu, małych i dużych.

Przestrzenne pokoje

Duże, jasne, czyste, dobrze oświetlone pokoje pozwalają odetchnąć i znaleźć balans, chociaż na chwilę. Dodatkowe wygłuszenie sprawia, że sen przychodzi szybciej, jest długi oraz spokojny. To szczególnie ważne, gdy do snu układamy dzieci. Zasłonięty telewizor nie rozprasza młodych umysłów, za to sprzyja skupieniu np. przy czytaniu bajek.

Smaczne posiłki

Gusta smakowe maluchów są dosyć specyficzne. Nic dziwnego, że każdy rodzić dba, żeby posiłki dziecka były nie tylko smaczne, ale też odżywcze. Jadąc na rodzinne wakacje do Kołobrzegu wybierzmy hotel, którego menu będzie dopasowane, zarówno dla małych
i dużych. Nowe smaki i aromaty również mają wpływ na nasze doznania – dobrze, jakby cała rodzina mogła ich doświadczać.

Restauracja w hotelu Shuum oferuje nie tylko menu dla najmłodszych, ale też odpowiednie sztućce i talerze. Dodatkowo, wszystkie składniki, z których zrobione są dania pochodzą od sprawdzonych dostawców, z ekologicznych upraw.

Wszystko dla Waszej regeneracji

Hotele, które mają w swojej ofercie strefę regeneracyjną dla rodziców i strefę do zabawy dla dzieci to sprzymierzeńcy udanych rodzinnych wakacji, szczególnie podczas późnych popołudniowych chwil lub w trakcie niepogody. Możliwość regeneracji w strefie wellness&spa oraz zabawy w trakcie animacji i w kids clubie wprawią całą rodzinę w dobry nastrój.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Boutique Wellness Hotel moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że przetwarzanie danych osobowych będzie łączyło się z wysyłką na podany przeze mnie adres e-mail ofert i informacji o promocjach obowiązujących w Shuum Boutique Wellness Hotel. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.