Święta i Sylwester nad morzem

27 LISTOPADA 2019

Święta i Sylwester nad
morzem

Zimowe święta można spędzić w wyjątkowy sposób – pozwalając, aby to inni zatroszczyli się o nas i o bliskie nam osoby. Celebracja świątecznych chwil nad Bałtykiem, w otoczeniu dzikiej natury i w komfortowych wnętrzach hotelu butikowego, umożliwi dogłębny relaks dla całej rodziny.

Niecodzienna Gwiazdka

Świąteczna choinka cudownie współgra z nadmorskim pejzażem. Tradycyjne smaki przywołują przyjemne wspomnienia – jednocześnie zaskakując wyrazistością i szczyptą nowoczesności. O niepowtarzalną aurę i ducha Świąt dbają muzycy, którzy nastrojowo interpretują kolędy. A po wszystkim jesteśmy tylko tu i teraz – pozbawieni codziennych obowiązków, z czasem, który możemy poświęcić wyłącznie dla siebie nawzajem, celebrujący piękne chwile razem.

Świąteczne ukojenie ciała i umysłu

Wyjątkowe Święta poza domem – w kojącym nadmorskim klimacie – wybiera coraz więcej z nas. Jeśli szukamy spokoju i regeneracji, warto rozejrzeć się za ustronnym, butikowym miejscem, które jest położone z dala od miejskiego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Mocy regeneracji doświadczymy dzięki ofercie spa & wellness i rodzinnym spacerom brzegiem morza, którego szum pozwala się zrelaksować i poczuć bliskość z naturą.

Niespieszne poranki i aktywne popołudnia

W hotelu Shuum dbamy o różnorodność świątecznego bufetu śniadaniowego, dobierając jego składniki tak, aby stanowiły zdrowe, lokalne i różnorodne źródło energii na dobry początek dnia. Intymny klimat przy stole sprzyja pogłębianiu więzi, a wiele możliwości aktywnego spędzania czasu po południu pozwala na kształtowanie zdrowych nawyków
u najmłodszych.

Szczególny Sylwester nad Bałtykiem

Nowy Rok przyjemnie jest rozpocząć w niepowtarzalnej atmosferze, której zaznasz w Kołobrzegu. Odświętna kolacja, obfitująca w wyrafinowane smaki i aromaty kuchni z różnych regionów świata, nie tylko rozpieści i pobudzi zmysły, ale także doda energii do sylwestrowych aktywności oraz optymistycznego, pełnego nadziei powitania tego, co nowe i jeszcze nieznane.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Boutique Wellness Hotel moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że przetwarzanie danych osobowych będzie łączyło się z wysyłką na podany przeze mnie adres e-mail ofert i informacji o promocjach obowiązujących w Shuum Boutique Wellness Hotel. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.