We wish you well… Święta nad morzem w wyjątkowym wydaniu

18 GRUDNIA 2019

We wish you well…
Święta nad morzem
w wyjątkowym wydaniu

Święta w hotelu wellness nad Bałtykiem mogą być w pełni rodzinne i magiczne. Czasem warto pozwolić zatroszczyć się o siebie i najbliższe nam osoby, na bok odkładając czasochłonne przygotowania. Dzięki temu możemy celebrować swoje towarzystwo i budować jeszcze bardziej harmonijną i wyjątkową wspólnotę.

Dlaczego warto wybrać się nad morze?

Boże Narodzenie silnie kojarzy się z dziką zimową naturą. Mówiąc „Święta”, wielu z nas wyobraża sobie zaśnieżone ulice oraz igliwie drzew pokryte migoczącymi w słońcu białymi płatkami. Słowo to może też przywoływać obraz wyciszających rodzinnych spacerów i delektowania się klasycznymi specjałami bożonarodzeniowymi, które w żadne inne dni roku nie smakowałyby tak samo pysznie. Pomijając nieco nieprzewidywalny śnieg, pozostałe składniki, które składają się na magiczną atmosferę, można znaleźć w hotelu wellness nad Bałtykiem.

Spokojnie, pięknie i niezapomnianie

W Shuumie przyjazna atmosfera panuje przez cały rok, nie inaczej jest w Święta.
Aby podkreślić bożonarodzeniową aurę, przenosimy do butikowych wnętrz najlepsze regionalne inspiracje. Widać to w dekoracjach i wyjątkowych daniach, jakie serwujemy. Kultywujemy lokalność i regionalność, do przygotowania wigilijnej kolacji sprowadzamy więc najlepsze produkty od okolicznych dostawców. Dzięki temu kolacja wigilijna jest unikatowym doświadczeniem. Do dyspozycji Gości jest strefa spa z widokiem na nadmorski park, a późniejsze wymeldowanie umożliwia jeszcze lepszy wypoczynek.

Pakiety – Święta nad morzem

Zapraszamy na wyjątkową celebrację Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy dla Was dwa warianty pakietów świątecznych, które znajdziecie w zakładce „Oferty” naszej strony.
W każdym z nich zapewniamy wyjątkową atmosferę koncertu świątecznego z muzyką na żywo oraz siłę spokoju, która wprost emanuje z harmonijnych wnętrz butikowego hotelu wellness nad Bałtykiem. Tutaj rodzinnie zadbacie o odzyskanie wewnętrznej harmonii
i mocy.

We wish you well…

W te Święta życzymy Wam siły spokoju, która pozwoli na zanurzenie się w kojącym kontakcie z najbliższymi osobami. Niech ten szczególny czas przebiega w ciepłej i przyjaznej atmosferze, wprowadzającej w życie harmonię i sprzyjającej dogłębnej regeneracji.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Boutique Wellness Hotel moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że przetwarzanie danych osobowych będzie łączyło się z wysyłką na podany przeze mnie adres e-mail ofert i informacji o promocjach obowiązujących w Shuum Boutique Wellness Hotel. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.