Wygoda na urlopie. Hotel nad samym morzem!

09 WRZEŚNIA 2019

Wygoda na urlopie.
Hotel nad samym morzem!

Planując urlop za miastem, warto skupić się nie tylko na tym, gdzie pojechać, aby oderwanie od codzienności przebiegało w całkowitym odprężeniu. Ważny jest również wybór hotelu, w którym go spędzisz – to w końcu tam rozpoczniesz i zakończysz każdy wolny dzień. Postaraj się właściwie wykorzystać potencjał swoich wakacji, co ułatwi Ci wybór hotelu nad samym morzem, tuż przy plaży w Kołobrzegu.

Spacerem na plażę

Istotną kwestią, o której tak naprawdę najmniej myślimy w trakcie urlopu, jest czas,
a właściwie to, jak efektywnie i w sposób przemyślany wykorzystać go na beztroski odpoczynek. Nie jest to łatwe, ale osiągalne w sprzyjających warunkach. Hotel tuż przy plaży ułatwia dotarcie nad morze i skraca drogę, którą trzeba pokonać by zobaczyć jego brzeg. Nie musisz więc uwzględniać w swoich planach czasu dojścia na plażę, a powolny spacer to ten moment, od którego zaczynasz naprawdę odpoczywać.

Czas na oddech

Gdy wybierasz hotel przy plaży masz do przejścia zaledwie kilka metrów drogi otoczonej zielenią, podczas których oddychasz pełną piersią czystym, pachnącym świeżością i morską bryzą powietrzem. Spacer wśród zieleni i morski, orzeźwiający klimat nastrajają pozytywnie i gwarantują pełne odprężenie.

Wygoda dla najmłodszych

Bliskość hotelu do kołobrzeskiej plaży to zaleta zarówno dla osób odpoczywających w pojedynkę, jak i dla rodzin z dziećmi. Możliwość szybkiego powrotu z plaży do hotelu, gdy Twoje dziecko jest głodne lub zapomniało swojej ulubionej zabawki, stanowi bardzo duże udogodnienie, które docenisz już pierwszego dnia pobytu.

Aktywny relaks

Nic tak nie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, jak przebywanie na świeżym powietrzu w miejscu, gdzie jest ono naprawdę czyste. Poranny jogging po plaży o wschodzie słońca, popołudniowy relaks z książką czy wieczorny spacer w pobliskim ogrodzie, nigdzie nie są takie, jak nad morzem. Wybór hotelu oddalonego od miasta, znajdującego się tuż nad morzem, zapewnia kontakt z naturą, co sprzyja wyciszeniu i odprężeniu.

Pełny odpoczynek

Relaksująca cisza, spokój i przyjemny szum morza, gdy od plaży dzieli Cię zaledwie kilka metrów, to ukojenie zarówno dla ciała, jak i duszy. Jakby tego było mało, w hotelu nad morzem możesz skorzystać z odnowy dla ciała, uzupełniając swój wypoczynek o zabiegi pielęgnacyjne, odprężający masaż czy wyciszające chwile w saunie.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Lifestyle

Dzień bez komputera. Dlaczego warto zrobić detoks i zmienić nawyki?

Nie każdy może sobie pozwolić na całkowite odcięcie się od telefonu, tabletu, Internetu, ale każdy może zmienić swoje przyzwyczajenia lub nawyki...

18 CZERWCA 2019

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Boutique Wellness Hotel moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że przetwarzanie danych osobowych będzie łączyło się z wysyłką na podany przeze mnie adres e-mail ofert i informacji o promocjach obowiązujących w Shuum Boutique Wellness Hotel. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.